uxcell 25 Pcs FC-16P 2x8 Pin Female Header IDC Cable Connector 2.54mm Pitch
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | All About The Bait |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 1 1/4" Chum Bag |
| Model | 1 1/4" Chum Bag |
| Warranty | 30 days |
| Color | Blue |
| Size | 1 1/4" Mesh |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |