Naturally Fresh Deodorant Crystal Roll On 3 Ounces
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Houston Diamond District |
| Department | womens |
| Label | Houston Diamond District |
| Manufacturer | Houston Diamond District |
| Model | F#43 GIA SOL 18K WG S#7.5 316 |
| MPN | F#43 GIA SOL 18K WG S#7.5 316 |
| PartNumber | F#43 GIA SOL 18K WG S#7.5 316 |
| Publisher | Houston Diamond District |
| Studio | Houston Diamond District |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |