Aenllosi Hard Storage Case Compatible with Cricut EasyPress 2 (red, 12"x10")
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | All About The Bait |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 1" Chum Ring |
| Model | 1" Chum Ring |
| Warranty | 30 days |
| Color | Emerald Green |
| Size | 1" Mesh |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |