Designer Stencils Large Palm Tree Wall Stencil SKU #1740
| Country | USA |
| Brand | MINT STATE GOLD |
| Manufacturer | Privately Minted for Mint State Gold |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | Iron1oz |
| Model | Iron1oz |
| Color | Iron |
| Size | 1 oz (Flat Bar) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |