1Pc M8 M10 M12 M16 Round Coupling Nuts Extend Long Round Coupling Nut 304 Stainless Steel Lead Screw Connection Nut (Color : 1pc_M8xD12x40)
| Country | USA |
| Brand | Voltage Automotive |
| Manufacturer | Voltage Automotive |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | 023157A |
| Model | 3157A 3157NA 3157 Amber |
| Color | Amber |
| Size | 3157A 3157NA 3157 Amber |
| UnitCount | 10 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |