2017 DREAMLINK T1 PLUS 4K Android TV Box Streaming Media Receiver w/ PVR Recordi
| Country | USA |
| Brand | Bifeiyo |
| Manufacturer | Bifeiyo |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | MST10PA38mm |
| Model | MST10PA38mm |
| Color | A-Pomegranate|Azure|Cream|InvernessGreen|ReflectiveWhite|Black|SeaBlue|Purple|LightGreen|RosePink |
| Height | 0.07 |
| Length | 7.47 |
| Weight | 0.03 |
| Width | 0.8 |
| Size | 38/40/41/Series10-42mm |
| NumberOfItems | 10 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |