Newmemo Halloween Mask Halloween Ghost Head Face Mask Novelty Scary Skull Full Head Masque for Masquerade Carnival Fancy Cosplay Party Halloween Decoration
| Country | USA |
| Brand | Bolt Dropper |
| Manufacturer | Bolt Dropper |
| PartNumber | #10 X 3/4" Stainless Pan Head Phillip |
| Model | #10 X 3/4" Stainless Pan Head Phillip |
| Color | 3/4 Inch |
| Weight | 1 |
| Size | #10x3/4" |
| NumberOfItems | 100 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |