GarveeLife 13'x10' Retractable Awning, Waterproof Patio Awning, Sun Shade Awning with Manual Crank Handle, Aluminum Frame, 280 g/㎡ Polyester Fabric, for Deck, Porch, Balcony, Grey
| Country | USA |
| Brand | O2frepak |
| Manufacturer | O2frepak |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 100Bags-Size10"x13" |
| Model | 100Bags-Size10"x13" |
| Color | clear transparent |
| Size | 10" x 13" Plus Quart Size(100count) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 689771729831 |
| EANs | 0689771729831 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |