Cuisinart Air Fryer Toaster Oven with Extra-Large Capacity, 1800W Stainless Steel Oven with Digital Display, Bake, Broil, Roast & Air Fry Options, Adjustable Temperature, TOA-95NAS
| Country | USA |
| Brand | HSPAIDYP |
| Manufacturer | HSPAIDYP |
| Binding | Toy |
| PartNumber | 7" 6.5" |
| Model | 7" 6.5" |
| Color | Blue Tiles Yellow Lemon |
| Weight | 0.2 |
| Size | 7" 6.5" |
| NumberOfItems | 100 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |