CRZ YOGA Twist Front Bikini Tops for Women - Padded V Neck Criss Cross Back Triangle Sexy Swim Bathing Suit Fuchsia Large
| Country | USA |
| Brand | BeoYjVon |
| Manufacturer | BeoYjVon |
| ItemPartNumber | SL100W |
| Model | SL100W |
| Color | Black |
| Size | 100W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |