ORGANIC INDIA Triphala Capsules Organic - Herbal Supplement with Amla, Bibhitaki, Haritaki, Digestion & Colon Support, Immune System Support, Adaptogen, Vegan, USDA Certified Organic - 180 Capsules
| Country | USA |
| Brand | Jewelili |
| Manufacturer | Jewelili |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | 64816/10W/ZZ/MR510W/STD |
| Model | 64816/10W/ZZ/MR510W/STD |
| Color | White Gold |
| Size | 6 mm ( 1.0 CTTW ) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |