Suness 36W Fish Tank Vacuum Gravel Cleaner Electric: Aquarium Vacuum Gravel Cleaner with Strong Suction for Automatic Water Change Algae Cleaner Sand Wash Water Circulation and Water Shower, Timed Off
| Country | USA |
| Brand | FUPUAII |
| Manufacturer | FUPUAII |
| ItemPartNumber | TTFFDEETF-10K |
| Model | TTFFDEETF-10K |
| Color | One Color |
| Size | 10K |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |