Concrete Countertop Mix - High Strength - White 50 lbs
| Country | USA |
| Brand | Chejiaye |
| Manufacturer | Chejiaye |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 11.8"x23.6" Marble Tiles |
| Model | 11.8"x23.6" Marble Tiles |
| Color | Blue Marble Tiles |
| Size | 23.6" x 11.8" x 4MM x 10Pack |
| UnitCount | 10 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |