Quit Kit Detox & Withdrawal Support System | 21-Day Recovery Supplement for Anxiety, Stress, Sleep, Mood & Craving Support | Magnesium Glycinate, GABA, L-Theanine
| Country | USA |
| Brand | M. ROSENFELD |
| Manufacturer | M. ROSENFELD |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | 6438 |
| Model | Square 25 mm |
| Color | Hookah Coconut 22mm Cubes – Pack 112 Pcs &1.2 Kg (2.6 Lbs) |
| Size | 112 pcs 22mm Premium Coals |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 8720955200844 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |