6 Pcs Optional Sounding Rod Training Set, Male Special Stretch for Easy Urination Training, Exquisite Endurance Set for Men -D76CCUS (6 pcs Combination)
| Country | USA |
| Brand | Gemroom |
| Manufacturer | Gemroom |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 3390W1A027A 1B71961H WB49X10129 |
| Model | 3390W1A027A 1B71961H WB49X10129 |
| Height | 0.42 |
| Length | 12.76 |
| Weight | 2.535316013 |
| Width | 12.76 |
| Size | 12.75" Small Coupler Hole |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |