RANVOO AICE LITE Plus 2025 Max Heat Edition [No.1 Hottest & Most Durable] AI Neck Heater, Immersive Heating Pad 30H Rechargeable Battery, with Fan & Cooling for All Seasons, Gifts for Mom/Dad, White
| Country | USA |
| Brand | VATRER POWER |
| Manufacturer | VATRER POWER |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 12V 20A |
| Model | 12V 20A |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| ReleaseDate | 2026-02-01 |
| Size | 12V 20A Lithium Battery Charger |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 615870143957 |
| EANs | 0615870143957 |