Baby Brezza Descaler 8 oz. Made in USA. Universal Descaling Solution for Baby Brezza and other baby appliances. Removes mineral build-up and extends your machine’s lifespan
| Country | USA |
| Brand | MEWTOGO |
| Manufacturer | MEWTOGO |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Mewtogo-dog.door.flap-30x150cm |
| Model | Mewtogo-dog.door.flap-30x150cm |
| Color | Light Blue |
| Size | 13.7 in x 4.9 ft |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |