Juvale Aluminum Foil Pans 21x13 (15 Pack) Full Size Disposable Trays for Steam Table, Food, Grills, Baking, BBQ
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Diamond Manufacturers USA |
| Department | womens |
| Label | Diamond Manufacturers USA |
| Manufacturer | Diamond Manufacturers USA |
| Model | F#52 CJ HR 14K S#6 W.48 |
| MPN | F#52 CJ HR 14K S#6 W.48 |
| PartNumber | F#52 CJ HR 14K S#6 W.48 |
| Publisher | Diamond Manufacturers USA |
| Studio | Diamond Manufacturers USA |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |