Amazfit Cheetah Pro Running Smart Watch 47mm, Dual-Band GPS Navigation, Offline Maps, 1.45'' AMOLED Display, 14 Day Battery, Titanium Alloy Bezel, Heart Rate & Sleep Tracker for Android & iPhone
| Country | USA |
| Brand | Foinly |
| Manufacturer | Foinly |
| ItemPartNumber | tea infuser for loose leaf tea |
| Model | Tea cup-15oz |
| Color | Black 15oz tea infuser cup |
| Size | 15 oz |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |