Heavy Duty Display Figure - Full Size Companion Doll for Poseable Female Figures Realistic TPE Silicone Body with Steel Reinforcement Ideal for Art Reference (108CM)
| Country | USA |
| Brand | SuperNaNa |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | V3-15pack-B-42mm |
| Model | V3-15pack-B-42mm |
| Color | 15pack-Novelty colors |
| Size | 44mm/45mm/46mm/49mm/42mm(Series 3 2 1) |
| NumberOfItems | 15 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |