Nicpro 17Pack CP2000 Carpenter Pencil Set with Sharpener, Mechanical Pencils with 57 Refill, Carbide Scribe Woodworking Tool, Deep Hole Marker, All-in-one Heavy Duty Construction Pencil for Architect
| Country | USA |
| Brand | JCTONER |
| Manufacturer | JCTONER |
| ItemPartNumber | 17A/CF217A-2 |
| Model | 17A/CF217A-2 |
| Warranty | 2 Year |
| Color | 17A Toner-2 Black |
| Size | 17A Toner-2 Black |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |