Huffy Marker 26” Men’s Full Suspension Mountain Bike
| Country | USA |
| Brand | coospider-repta |
| Manufacturer | coospider-repta |
| Binding | Lawn & Patio |
| ItemPartNumber | FTL18-40W |
| Model | FTL-18W |
| Warranty | 1 year warranty. |
| Color | White |
| Size | 18W/For 1000 Gallon |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |