JBL Radio Harness Adapter for Toyota with SWC Reverse Cable, 16Pin Android Car Stereo Wiring Harness with Antenna Adapter for 4Runner Camry Corolla Prius RAV4 Tacoma
| Country | USA |
| Brand | HOCENWAY |
| Manufacturer | HoCenWay |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | 40mm V gantry plate Kit |
| Model | 40mm V gantry plate Kit |
| Weight | 0.37037660016 |
| Size | T3mmx65.5mmx65.5mm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |