Hayward CLX110C Cover Replacement for Hayward Chlorine Chemical Feeder
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Color | Black |
| Label | Professor FoamTM |
| Manufacturer | Professor FoamTM |
| Model | CLX110K |
| MPN | CLX110K |
| PartNumber | CLX110K |
| Publisher | Professor FoamTM |
| Studio | Professor FoamTM |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |