Frenshion Magnetic Cat Eye Jade Gel Polish 3D Gel Nail Polish Soak Off UV LED Pink Cotton Candy 10ml
| Country | USA |
| Brand | Hovith |
| Manufacturer | Hovith |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 001 |
| Model | 200-58mm |
| Warranty | 6 months |
| Color | 200 Sets 58mm |
| Size | 58mm / 2.25 inches |
| UnitCount | 200 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |