Makeup By Mario Softsculpt Multi-Use Bronzing & Shaping Serum - Medium
| Country | USA |
| Brand | Forvencer |
| Manufacturer | Forvencer |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | FCA0557-0901A |
| Model | FCA0557-0901A |
| Color | Navy Blue |
| Weight | 1.47930177802 |
| Size | 8.5" x 11" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |