Rainbow Magic Special Edition: Gabriella the Snow Kingdom Fairy
| Country | USA |
| Brand | Forvencer |
| Manufacturer | Forvencer |
| Binding | Spiral-bound |
| PartNumber | FCA0535-4601A |
| Model | FCA0535-4601A |
| Color | Off-white |
| Weight | 1.1904962148 |
| Size | 8.5" x 11" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |