EK Nucleus AIO All-in-One Liquid CPU Cooler with EK FPT Fans, Water Cooling Computer Parts, 120mm Fan, Compatible with Latest Intel & AMD CPUs (360mm, Dark - CR360)
| Country | USA |
| Brand | Forvencer |
| Manufacturer | Forvencer |
| Binding | Spiral-bound |
| PartNumber | FCA0557-4601A |
| Model | FCA0557-4601A |
| Color | Off-white |
| Weight | 1.45946017444 |
| Size | 8.5" x 11" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |