NEWGO Microwaveable Booties Feet Warmers for Women, Heated Foot Warmer with Natural Fillings, Heated Slippers with All-in-One Design for Cold Feet, Foot Stiffness, Plantar Fasciitis, Purple
| Country | USA |
| Brand | Forvencer |
| Manufacturer | Forvencer |
| Binding | Spiral-bound |
| PartNumber | FCA0557-0101A |
| Model | FCA0557-0101A |
| Color | Black |
| Weight | 1.45946017444 |
| Size | 8.5" x 11" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |