QZLIBEFUD T92P11A22-24 T92S11A22-24 Power Relay Octopus 30A 24VAC 2 on and Off(T92S11A22-24)
| Country | USA |
| Brand | Happyupcity |
| Manufacturer | Happyupcity |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | LXA58650W |
| Model | LXA58650W |
| Color | W |
| Size | 30ml/1 Ounce |
| UnitCount | 20 |
| EANs | 6289495370810 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |