WinCraft NFL Green Bay Packers A1874515 Fiber Beach Towel, 9 lb/30" x 60"
| Country | USA |
| Brand | POWER X CHANGER |
| Manufacturer | Adaptive Frequency Inc. |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 22050UX-1K |
| Model | UX-1K |
| Color | Black |
| Size | 1000VA/900W |
| EANs | 4719865190264 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |