TAMASHII NATIONS Bandai S.H. Figuarts Ultra Seven Action Figure
| Country | USA |
| Brand | Manufacturers Direct |
| Manufacturer | Manufacturers Direct |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 3224A |
| Model | 3224A |
| Color | Red |
| Size | 24" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 098991032247 |
| EANs | 0098991032247 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |