Stinger Knife Kit - Framelock Folding Knife Design - (All Parts Included) - (with Bubinga Wood Handles) - (Gift Boxed) - USA Design
| Country | USA |
| Brand | Posty Cards |
| Manufacturer | Posty Cards |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | A1604V |
| Model | A1604V |
| Color | Gold, Multicolor |
| Size | 7.5" x 5.5" |
| UnitCount | 25 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |