Morton & Bassett Crushed Red Chili Flakes Spice, 1.3oz – Salt-Free, Non-GMO Spicy & Bold All Purpose Seasoning
| Country | USA |
| Brand | CDHPOWER |
| Manufacturer | cdhpower |
| ItemPartNumber | 100*120mm |
| Model | 26 inch magnesium wheel 100*120mm |
| Size | 26 inch 100*120mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 725889967250 |
| EANs | 0725889967250 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |