280W Power Supply +52V 4.6A +12V 3.33A POE DVR KSA-300S2 DPS-280AB-4A 6P+4P Suitable for DVR
Product ID: B0GW3MVX9H Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,796.50. Read the FAQ
R 7,186
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description