Tablets for Kids,Android 7.1 Kids Tablet,7 Inch HD Screen,1GB/8GB Babypad Edition PC with WiFi and Camera and Games,Google Play Store,Bluetooth Supported, Kids-Proof Case, GMS Certified (Blue)
| Country | USA |
| Brand | JZSPORTS |
| Manufacturer | JZSPORTS |
| ItemPartNumber | 135mm |
| Model | 29 inch rear Alum mag wheel 135mm |
| Color | black |
| Size | 29 inch 135mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 762668236893 |
| EANs | 0762668236893 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |