Lucy & Co. The Bolt of Lightning No-Pull Dog Harness for Dogs – Vest to Stop Pulling & Walk Easy – Comfortable Leash Training Product w/Adjustable Chest & Neck Straps - Bright Red - X-Large
| Country | USA |
| Brand | Craftersmark |
| Manufacturer | Craftersmark |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 2pcs--18" x 8" x 1"-without tools |
| Model | 2pcs--18" x 8" x 1"-without tools |
| Color | Black |
| Size | 18"X8"X1.0" |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |