SKYN Extra Studded, 22 Count, Lubricated Latex-Free Condoms, Unique Texture Intensifies Every Moment
| Country | USA |
| Brand | Craftersmark |
| Manufacturer | Craftersmark |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | 2pcs--43" x 8" x 1"-with tools |
| Model | 2pcs--43" x 8" x 1"-with tools |
| Color | Black |
| Height | 1 |
| Length | 43 |
| Width | 8 |
| Size | 43"X8"X1.0" |
| NumberOfItems | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |