God of War Do Not Be Sorry Be Better T-Shirt
| Country | USA |
| Brand | LCCHOLV |
| Manufacturer | LCCHOLV |
| ItemPartNumber | 6ppcs-5mm ZhuTuo |
| Model | 6ppcs-5mm ZhuTuo |
| Warranty | Manufacturer warranty for 90 days frron date of purchase . |
| Color | silver |
| Size | 13*5*0.7mm |
| UnitCount | 6 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |