Marc Jacobs Daisy Dream by Marc Jacobs Eau De Toilette Spray 1.7 oz for Women - 100% Authentic
| Country | USA |
| Brand | GHYLCZOP |
| Manufacturer | gansushengyanglanshangmaoyouxiangongsi |
| ItemPartNumber | NNKNNAEBN-230V-2000W |
| Model | gansushengyanglanshangmaoyouxiangongsi |
| Color | 2000W |
| Size | 230V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 3778323215919 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |