KANGSHILU Mvst Luggage Premium All Aluminum Magnesium Carry On 20'' Lightweight Metal,Suitcase with Spinner Wheels Built-in Toiletry Set, Luggage Protector(silvery) (Silver, 20inch)
| Country | USA |
| Brand | 305Displays |
| Manufacturer | 305Displays |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 8" x 8" x 16" Locking |
| Model | 8" x 8" x 16" Locking |
| Color | Clear |
| Size | 8" x 8" x 16" Locking |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 745558693983 |
| EANs | 0745558693983 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |