Body Candy Stainless Steel 1.7mm Clear Nose Bone Created with Swarovski Crystals 20 Gauge 6mm
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | NRB |
| Department | unisex-adult |
| Label | NRB |
| Manufacturer | NRB |
| Model | NSD1345-1/4" |
| MPN | NSD1345-1/4" |
| PartNumber | NSD1345-1/4" |
| Publisher | NRB |
| Studio | NRB |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |