Calvin Klein Men's Merino Acrylic Blocked Menswear Pattern Crew-Neck Sweater
| Country | USA |
| Brand | Sooez |
| Manufacturer | Sooez |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | SZA02030101A |
| Model | SZA02030101A |
| Warranty | No |
| Color | Clear Purple |
| Size | 3" x 4" |
| UnitCount | 32 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |