McDavid Hinged Knee Brace for Men & Women, Maximum Knee Support & Compression for Stability & Recovery, Ligament, Hyperextension Support - MEDIUM
| Country | USA |
| Brand | OwlCat |
| Manufacturer | OwlCat |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 85x45mm |
| Model | 85x45mm |
| Color | Transparent color |
| Size | 85x45mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 011235035996 |
| EANs | 0011235035996 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |