Reese Towpower 51171 Class I Insta-Hitch with 1-1/4" Square Receiver opening
| Country | USA |
| Brand | OCELL |
| Manufacturer | OCELL |
| ItemPartNumber | IFM36V-1050E2-200A BMS-Charger |
| Model | IFM36V-1050E2-200A BMS-Charger |
| Warranty | 17 Years Manufacturer |
| Size | 20.51"x10.55"x9.21" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 727636603237 |
| EANs | 0727636603237 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |