Wireless Auto Clicker for iPhone iPad Android, Bluetooth Phone Screen Tapper for Tiktok Built-in Battery Hands Free Silent Operation, Autoclicker Tap for TikTok Live Broadcasts, Gaming, Reward Tasks
| Country | USA |
| Brand | 3M |
| Manufacturer | 3M |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 9472LE 6" x 60yd |
| Model | 3M 9472LE 6" x 60yd |
| Color | Clear |
| Size | 6" x 60 yd |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 888519177594 |
| EANs | 0888519177594 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |