Hidden Camera LKcare HD 1080p Spy Camera 16GB Wristband Sports Camera Rechargeable Portable Surveillance Camcorder Latest Model with Tracker Function and Lens-Shielded Design
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | FoShanShiRongYuGangJieGouGongChengYouXia |
| ItemPartNumber | KBEEMABKM-30BD219V |
| Model | KBEEMABKM-30BD219V |
| Color | One Color |
| Size | 30BD219V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |