Manual Swaybar Disconnect Fit for Jeep Wrangler JK JKU Rubicon 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Replace 1087, Anti-Rust Aluminum Silver
| Country | USA |
| Brand | HomArtist |
| Manufacturer | HomArtist |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | MealPrepJars-Bam-4-10oz-01 |
| Model | 4 Pack-10oz |
| Color | 10oz 4 Pack |
| ReleaseDate | 2024-12-20 |
| Size | 10oz |
| UnitCount | 4 |