BOTEMY Bathroom Sink Drain with Overflow-Big Cap Pop up Drain, Anti-Clogging Vessel Sink Stopper Fit for 1.6"-1.9" Drain Opening, Rustproof Brass and 304 Stainless Steel(Matte Black)
| Country | USA |
| Brand | ENERGYSOUND |
| Manufacturer | ENERGYSOUND |
| ItemPartNumber | 432Hz 8 inch BW-1 |
| Model | 432Hz 8 inch BW-3 |
| Color | B crown chakra |
| Size | 432Hz 8 inch |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 727542410837 |
| EANs | 0727542410837 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |