GoPro 4ft (1.2m) Extension Pole + Invisible 360 Grip (Compatible with All GoPro Cameras) - Official Accessory
| Country | USA |
| Brand | Zstint |
| Manufacturer | Zstint |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 48A/CF248A |
| Model | 48A/CF248A |
| Warranty | 2 Year |
| Color | 48A Toner-2 Pack |
| Size | 48A Toner-2 Pack |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |